среда, 20 февраля 2013 г.

чому немає звуку

упр не просто металевий, а оснащений м'якою гумовою накладкою. Кошикв у систем дв: одна, поднана для 5,25  3,5 дюймових пристров:

Такий пдхд можна тльки привтати, але от до реалзац можна було пдйти трохи акуратнше - гвинти явно перетягнут, що призвело до помтно деформац прокладок  практично повного нвелювання х основно рол - гасння вбрацй. У комплект постачання входить  спецальний фрмовий перехдник, який дозволя пдключити вентилятори безпосередньо до блоку живлення. Можливсть вибирати мж напругами в 12V  5V буде явно не зайвою - для користувачв таких систем низький рвень шуму  проритетом за замовчуванням. Вброзоляцйна прокладка застосована навть у крпленн блоку живлення:

Няких напвзаходв в стил маленьких 60mm вентиляторв тут нема - на видув встановлено два повноцнних 80mm вентилятора Zalman ZM-F1, можливостей яких цлком достатньо для продувки корпусу такого типорозмру. Обидва вентилятора встановлен через вброзоляцйних гумов шайби:

Цлком типовий сучасний корпус для повноцнного ПК. За одним лише невеликим винятком - це, загалом-то десктоп. При детальному розгляд та вивченн нюансв внутршньо компоновки ста зрозумла причина таких зовншнх габаритв пристрою:

У пдсумку повнстю виключаться можливсть деренчання кришки, та й встановлювати  набагато примнше - нема звуку тертя металу о метал,  створються враження продумано яксно реч. Всередин корпус няких особливих сюрпризв не прихову:

Про вплив цього елемента системи охолодження на температуру компонентв ми обов'язково поговоримо у висновках, а щодо кришки можна вдзначити ще один примний момент - всередин, по периметру, вона проклена смужкою з м'якого матералу:

Одню з цкавих деталей в оформленн, яка вдразу приверта увагу,  вентиляцйний отвр на верхнй кришц в зон розташування центрального процесора:

Пд кришкою знаходиться мультиформатний кард-рдер (в Zalman не стали морочити голову  використали готовий пристрй для 3,5 "вдску)  стандартний набр роз'мв для сучасного корпусу - USB, FireWire  виходи на навушники  мкрофон:

¶нформацйний дисплей, кнопки включення живлення, перезавантаження та ндикатори роботи пристрою  активност жорсткого диска - стандартний набр для корпусу такого класу. У правй частин розташувався лоток оптичного накопичувача  набр нтерфейсних роз'мв, прикритий вдкидною кришкою:

як, в кращих традицях жанру, оснащен м'яким "оксамитовим" колечком, що запобга можливост появи подряпин на дорогих спецальних пдставках. Власне взуально корпус подлений на дв частини - злва знаходяться органи управлння  ндикац:

Основний вдмтний елемент на переднй панел - це аналогова ручка регулювання гучност - рдксна функцональнсть навть для HTPC корпусв. Можна звичайно сказати, що це надмрнсть, але тим не менше напевно знайдуться люди, як вд цього будуть в захват. Але це тльки до того моменту, поки вони не захочуть нею скористатися - ручка ма помтний люфт, грубо кажучи, вона просто вдчутно бовтаться, що добре видно, якщо покачати  вгору-вниз, або влво-вправо. Ми щиро сподвамося, що це не бльше нж недоробка саме нашого тестового зразка, бо такого ставлення до деталей вд Zalman ми просто не чекали - бля самого бюджетного ресивера, який кошту помтно менше, нж цей корпус, до ручок причепитися не вийде. Спираться ця конструкця на типов для Hi-Fi апаратури нжки:

Це один з самих великих корпусв такого типу (розмр, як показала практика, цлком виправданий, але про це трохи нижче),  пдбирати йому компоненти на зрст - завдання досить нетривальна - вн помтно вище типового ресвера  явно буде домнуючим за розмром компонентом навть у систем середнього рвня. Безсумнвно Hi-Fi компоненти такого розмру снують, але от вартсть х рдко можна назвати помрною. Добре це чи погано - виршувати вже користувачев, який пдбира х для сво ндивдуально системи, вартсть яко ним же  визначаться, а ми можемо тльки констатувати той факт, що розмри у корпуса клька нетипов. Що стосуться колрно гамми, то Zalman HD160 сну в двох виконаннях: чорному  срблястому. До однозначних плюсв корпусу можна вднести яксть виготовлення  матерал - корпус виконаний з алюмнвого сплаву; внаслдок чого вн набагато легше, нж здаться. Вид спереду досить непоганий:

Усередин знаходиться досить симпатичний корпус, в приналежност якого до компонентв HTPC системи не виника жодних сумнвв:

Ось вже що завжди вдавалося компан Zalman, так це створити пристрй з такою, що запам'ятовуться зовншнстю, не обмеживши при цьому його функцональнсть. Не став винятком  новий корпус для HTPC систем, втм, давайте по порядку. Корпус поставляться в стильнй чорнй коробц з докладним описом вмсту: 

 Частина перша, описова:

Компаня Zalman ма чималий досвд у побудов як систем охолодження, так  повнстю безшумних корпусв, так що поява корпусу для HTPC систем у  виконанн було цлком очкуваною подю. Ринок таких систем досить невеликий, але враховуючи той фат, що продукця Zalman нколи не вдрзнялася низькою вартстю  позицонувалася як ршення для вимогливих користувачв, сво мсце на цьому ринку вона займе без проблем. Ми не будемо вдруге повторюватися про те, що таке HTPC,  з чим його дять, а просто спробумо розбратися, що ж таке нам пропону Zalman.  Користувачев тако системи важливо не стльки  "залзна" функцональнсть, скльки оптимальне поднання апаратно  програмно частин, але практично не зачпити ще один аспект, що стосуться розробки таких ршень. Суть його поляга в тому, що пти можна двома шляхами - правильним або легким. Перший поляга в самостйнй розробц апаратно-програмного комплексу управлння як медаконтентом, так  системою (або ж покупкою готового ршення у стороннього виробника, як вчинила, наприклад, Thermaltake). А другий - у банальнй пдгонц цього самого апаратно-програмного комплексу до вимог активно просува компаня Microsoft, меновано Windows XP Media Center Edition. Перший варант само собою вимага значних витрат або власних сил, засобв, що не може не вдбитися на вартост кнцевого виробу, в другому ж випадку, все зводиться до банального оснащення пультом дистанцйного управлння, сумсним з Windows XP Media Center Edition,  за бажанням - дисплем. Хай вибачить нас компаня Microsoft за те, що ми назвали "надбудовою" те, що вони менують окремо меда-орнтовано ОС, але псля детального знайомства з нею ми можемо сказати, що  функцональнсть може задовольнити хба що зовсм уже невибагливого користувача. Якщо порвнювати  з кращими варантами комплексного ПЗ для перегляду  управлння меда-контентом, то останн куди бльш функцональн. Втм, про те, як саме можливост нада користувачев Zalman HD160, ми поговоримо у вдповднй частин нашого матералу, а поки давайте ближче познайомимося власне з корпусом.  

Zalman HD160XT Plus Silver - Обзоры

Вдмнний корпус для HTPC системи, але не бльш нж.

Внимание!!! Наш Киевский магазин переехал! Новый адрес: !

Вдмнний корпус для HTPC системи, але не бльш нж. - Fotomag.com.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий